"Понавигадували тут всякого", - у Франківську розгорівся скандал навколо оновленого меню для школярів (відео)

Об этом сообщает glavcom.in.ua со ссылкой на СМИ.


Його розробили за рецептами відомого шеф-кухаря та кулінарного експерта «Сніданку з 1+1» Євгена Клопотенка. Але в перший же день обід у цій їдальні обернувся скандалом у мережі.

Зокрема, франківка Леся Яцків розкритикувала процес впровадження нововведення в школі №25.

“В шкільній їдальні приготували для зразка по три порції їжі по новому меню, сфотографували їх і відзвітували в потрібні органи. Натомість дітям зварили гречку, дали жменьку капусти і малесенький кусочок м’яса. При цьому працівники їдальні ходили і обурювались, що понавигадували тут всякого, і вони не збираються таке виварювати”, – пише Яцків.

Детальніше у відео 1+1:

Нагадаємо, під час серпневої конференції освітян, яка проводилась у Києві директор департаменту освіти та науки МВК Ігор Максимчук повідомив, що у франківських школах з початку нового навчального року впроваджуватимуть нове шкільне меню.

За його словами, впроваджувати нове меню у всіх школах одночасно не будуть. Спочатку для цього визначать декілька пілотних шкіл. Днями новим меню вже похвалилась школа-ліцей №3.Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/ponavigaduvali-tut-vsyakogo-u-frankivsku-rozgorivsya-skandal-navkolo-onovlenogo-shkilnogo-harchuvannya/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя