Аваков остаточно перетворився на простого українського "мєнта"

Сьогодні під час представлення нового начальника закарпатської міліції Сергія Князєва, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що попередній начальник закарпатської міліції Сергій Шаранич отримав підвищення і переводиться в Київ до Центрального апарату УМВС на посаду першого заступника начальника управління карного розшуку кримінальної міліції. Отак відзначив Арсен Борисович одного з головних "героїв" "мукачівського путча". Авакова вже не хвилює, що говорять про Шаранича, якого пов’язують з скандальним нардепом Ланьом та Медведчуком. Авакова не хвилює, що навіть якби Шаранич і не був з кимось пов’язаний, то все-одна саме на головному "мєнті" Закарпаття лежить левова частка відповідальності за те, що там "Правий сектор" поводить себе по "сомалійськи". І вже за це мав би отримати крім звільнення догану, а на додачу і службове розлідування як усе це сталося і з ким він таки пов’язаний. Натомість Шаранич отримує підвищення. Симптоматично. Цим Аваков дає зрозуміти своїм підлеглим, що якби вони не облажалися, він їх прикриє.

Робить це Аваков вже не вперше. Спочатку він до останнього прикривав скандального Чеботаря. Потім відновив на посаді керівника київської міліції Олександра Терещука, який не тільки напортачив із скандальними забудовами на Осокорках, а і підпадав під люстрацію. Що ж таке відбулося із колишнім "цивільним" керівником МВС, який прийшов туди з самої глибокої опозиції, сам зазнавши утисків з боку силовиків. Все дуже просто. Не він переломав стару радянсько-українську "мєнтовську" систему, а система переломала його - він сам став "мєнтом". Спочатку він не знав з ким в МВС працювати і оточив себе старими кадрами, які зразу треба було гнати в шию і створювати нову міліцію просто з "нуля", як більшовики колись створювали ЧК. Потім повірив, що не все так погано в міліції - ну "схеми" є, ну якось же жити треба, зарплата маленька, а хто ж працювати буде, все ж щось же розслідується, такий сякий порядок підтримується. Плюс тиск політичних партнерів, мовляв, тут нам такий "мєнт" потрібний, а тобі ми оцю область залишимо. І все пропав "цивільний" міністр. Як колись пропав Юрій Луценко, який теж просякся "корпоративним духом" міліції.

Залишився піар на патрульній поліції, яка зараз поки виконує суто декоративні функції, а гнила "мєнтовська" система і далі живе як жила при Кучмі, Ющенко, Януковичі...

depo.ua

http://antikor.com.ua/articles/53041-avakov_ostatochno_peretvorivsja_na_prostogo_ukrajinsjkogo_mjenta

ТОП новости

Вход

Меню пользователя